Vyberte dětem hračky, které podpoří jejich motoriku i vzdělávání

Děti rostu jako z vody a mezi důležité povinnosti rodičů patří vybírání hraček. Každé díte potřebuje hračky, aby bylo jeho dětství plné radosti a zábavy. Existuje nespočet hraček, ale neměly by mezi nimi chybět takové, které rozvíjejí dětskou motoriku a také učení. Ne každý rodič ví, kde takové hračky koupit. Máme pro vás zajímavý tip, který se vám zajisté zalíbí.

Vzdělávací hračky z nezávadných ekologických materiálů

Pokud hledáte hračky, se kterými se vaše děti budou lépe rozvíjet, navštivte internetový obchod Agadikids.cz. Naleznete zde vzdělávací hračky, které jsou vhodné pro děti od 3 let. Jsou vyrobeny z kukuřičného škrobu, nezávadného a ekologického materiálu, který hračkám zajistí vysokou kvalitu a dlouhou životnost na několik generací. Děti by se měly učit přemýšlet a v tom jim pomůže Ředitel výroby snů, jde o motorickou hračku v podobě barevné věže, do které děti umísťují různé části podle jejich tvaru. Podobně zábavná je hračka Kolo Se Um, u které si děti také vyhrají s různými tvary.

Velkou zábavu si užijí s Piccasovým origami nebo třeba s Prejektantem neplech. Děti musí přemýšlet nad tvary a přitom dokázat správně umísťovat různé části stavebnice. Někteří rodiče by rádi děti naučili zavazovat si tkaničky, aby mohly děti vystřídat boty na suchý zip za šněrovací boty. Zavazování tkaniček není žádná věda a abyste to děti naučili, pomůže jim v tom Houdiniho mizející bačkůrka, se kterou je bude zavazování bavit. Pro některé děti jsou oříškem písmenka nebo číslice. Když jim však pořídíte puzzle, které je jimi potištěné, mohou skládat různá čísla a slova. Potěšte děti některou z takových hraček a budou nadšeně rozvíjet své schopnosti. Pokud už vám dítko vyrostlo a začíná chodit do školy, jsou pro něj určeny kreativní školní pomůcky, které ho budou bavit a naučí ho, jak si udělat pořádek se svými tužkami a výtvarnými potřebami. Inspirujte se nabídkou a vykouzlete svým nejmenším úsměv na tváři.