Perfektní dárek? Tričko pro maminku

Stále nevíte, co dát mámě pod stromeček? Co takhle tričko pro maminku? Uděláte jí radost a výběrem motivu jí dáte najevo, jak moc ji znáte. Vánoce se blíží, takže vybírejte. Za chvíli zaplaví eshopy vánoční objednávky a vy najednou zjistíte, že budete rádi, když vám vše dojde včas.

Tričko pro maminku vybírejte s láskou

Sháníte perfektní dárek k Vánocům pro maminku? Zkuste tričko pro maminku, s tím rozhodně nešlápnete vedle. Ukažte jí, že vám na ní záleží, dejte najevo, že ji znáte a nezapomeňte, že je to máma, takže vybírejte s láskou. Sami víte nejlépe, který motiv jí udělá radost. Tričko může být zároveň poděkováním za roky, během kterých se o vás starala. Je to výborná pekařka a roky pro vás připravovala ty nejlepší dobroty? Nebo vás brávala na chatu a tam si s vámi hrávala na indiány? Kupte jí tričko vášnivé chatařky. Uvidíte, jakou bude mít radost. Teď už se ale pojďme podívat na konkrétní inspiraci na hobbytriko.cz.

Nejlepší máma na světě

Začneme tou kuchyní. Nikdo na světě nevaří tak, jako maminka. Na tom se shodneme všichni. Co takhle vybrat tričko Nejlepší rajskou umí maminka? Na tričko můžete nechat napsat i její jméno. Jestli jste vy i vaše máma na sladké, zkuste sáhnout po variantě Nejlepší štrůdl peče maminka. O to větší udělá tričko radost, jestli máte krásné vzpomínky na společné pečení. A co teprve koláče? Nejsladší koláče peče maminka. Ani tenhle kousek byste neměli přehlédnout.

Máma je zkrátka jen jedna

Máma je jenom jedna, tu nikdy nic nenahradí. Máte ověřeno, že ta vaše je nejlepší? Napište to na triko. Uděláte jí radost a jako máma bude hrdá, že vás má. Přece jen, Lepší maminku nikdo nemá, že? Říct mámě, že je super, lze mnoha způsoby. Můžete ji obejmout, dát jí pusu, natrhat kytičku, uvařit její oblíbené jídlo nebo jen přinést čaj, když je zabraná do práce. Každá maminka je jedinečná a každá má své vlastní zájmy. Ukažte jí, že je s ní budete rádi sdílet. Oblíbeným motivem je Super máma a ještě lepší houbařka.

Každá máma má své koníčky

Zatím jste nevybrali tričko pro maminku? Pojďme se podívat na další, tentokrát vtipnější momenty. Některá máma miluje chataření a má radost, když jede stanovat. Další máma se stará o slepice a na dvorku má traktor, jen tak, pro zábavu. Protože ji to baví. Jiná máma peče s vášní sobě vlastní koláče a o víkendu si zajde nejraději na manikúru. Takže, která máma je ta vaše? Naštěstí, náš výběr vtipných triček pro maminku je široký.

Je vaše máma zahradnice? Pořiďte jí tričko Moje zahrada jen kvete. Ráda si pospí? V tom případě jí perfektně padne tričko Lazy mum. Trápí vaši maminku nadbytečná kila, stejně jako občas každou ženu? Ukažte jí, že ji máte rádi takovou, jaká je. Tričko Figura ve výstavbě je jedinečný dárek. Navíc ho u nás dostanete hned v několika barvách. Nebo si vaše máma neustále brouká své oblíbené písničky? Tričko s motivem Nejlepší zpěvačka bude to pravé.

Něco jste u nás nenašli nebo potřebujete poradit s velikostí? Kontaktujte nás, vše s vámi rádi vyřešíme.