Zažloutlými zuby nikoho neoslníte

Vaše vlasy a chrup jsou to první, čeho si na vás každý všimne. Většina lidí si podvědomě udělá obrázek jen na základě těchto dvou postřehů. Zda o sebe pečujete a vašem přístupu k tomu, jak se prezentujete to stačí. Bílé zdravé zuby vám pomohou k úspěchu, jak prokázaly mnohé studie, a nezáleží na tom, zda se chystáte na rande nebo na pracovní pohovor.

Schovávat úsměv za zavřenými ústy nebo dlaň je sice také řešením, ovšem bezprostřední smích má mnoho pozitivních účinků na váš organismus i život.

Důvodů, proč se usmívat je mnoho

  1. Úsměv vás činí atraktivnější: Není tajemstvím, že jsme přitahováni k lidem, kteří se usmívají. Je tu něco pozoruhodně neodolatelného k někomu, kdo se nebojí usmívat od uchu k uchu.
  2. Smích je nakažlivý: Jednoduchý úsměv má schopnost rozjasnit celou místnost a přitáhnout lidi. Svět by byl šťastnějším místem, kdyby se všichni stále usmívali!
  3. Zlepší vám náladu: I když se cítíte na dně, s úsměvem může „ošálit“ vaše tělo, aby změnilo vaši náladu! Zkuste to příště, až nebudete svůj nejlepší den.
  4. Posiluje váš imunitní systém: Když se usmíváte, vaše imunitní funkce se zlepšují díky zvýšené relaxaci.
  5. Ulevuje od stresu: Všichni víme, jaké to je být ve stresu… ale věděli jste, že když se na sebe usmíváte, vypadáte šťastněji a stres pomalu mizí?
  6. Snižuje krevní tlak: Fyzický akt úsměvu způsobuje měřitelné snížení krevního tlaku. Vyzkoušejte to doma, pokud nám nevěříte!
  7. Je to přírodní lék: Studie prokázaly, že s úsměvem se uvolňují endorfiny, serotoniny a látky zabraňující přirozené bolesti.
  8. Budete vypadat mladší: Svaly, které vaše tělo používá k úsměvu, ve skutečnosti zvedají obličej, takže vypadají mladší a zdravější. Bělení zubů vám pomůže ještě k více mladému a svěžímu vzhledu.
  9. Úsměv vám pomůže k úspěchu: S úsměvem u přijímacího pohovoru je mnohem pravděpodobnější, že práci dostanete. Lidé, kteří se usmívají, vypadají sebevědoměji a přístupněji – a nakonec jsou ti, kdo jsou povýšeni.
  10. Úsměv vám pomůže zůstat pozitivní: Zkuste to – usmívejte se a pak přemýšlejte o něčem negativním, aniž byste ztratili úsměv. Je těžké se cítit úplně na dně, když máte úsměv na tváři. Když se usmíváme, naše tělo nám pošle zprávu „Život je krásný!“