Vydejte se poznat Kraków. Nabízí památky, ale také volná pracovní místa

Kraków je velkoměsto Polska. Rozkládá se v jižní části země, na řece Visle. Řadí se mezi historické rezidence polských králů. To dokládá i místní hrad Wawe. Součástí města je také katedrála, arcibiskupství a starobylá univerzita. Stará část města nabízí celou řadu historických památek. Je to oblíbený turistický cíl a nachází zde zde i nabídky Praca. Chcete-li zjistit ty nejvíce aktuální, zavítejte na pracovní portál hitpraca.pl a do hledání zadejte název města. Portál je přehledný a zorientujete se zde velmi snadno. Nezapomeňte si připravit životopis a motivační dopis v polštině. Zaujme-li vás nějaká pracovní pozice, pošlete je na uvedenou adresu.

Průmyslové oblasti města

Nabídky Praca Kraków se soustřeďují především v oblasti průmyslu hutnického, který se zaměřuje na zpracování železa. Dalšími průmyslovými oblastmi jsou pak strojírenství, které se zaměřuje na automobilové díly, průmysl textilní, spotřební, chemický, potravinářský nebo dopravní. Město je důležitá dopravní křižovatka a kromě pozemní dopravy je zde také rozvinutá doprava letecká a to díky místnímu letišti.

Další volné pracovní pozice jsou ve školství, neboť jsou zde jak základní, tak i střední školy a dokonce i univerzity. Ve městě je také bohatá síť zdravotnických zařízení. I zde je možno najít uplatnění. Na své si přijdou i ti, kdo chtějí pracovat v oblasti kultury, administrativy nebo IT technologií. Díky širokému spektru historických památek panuje ve městě čilý cestovní ruch, který souvisí s ubytovacími službami, restauracemi a gastronomií. I zde nabízí trh práce volné pracovní pozice.

Chcete se vypravit do Polska za prací? Tak neváhejte. Díky práci v zahraničí získáte nové pracovní zkušenosti a dovednosti, naučíte se cizí jazyk, poznáte nové lidi, pracovní postupy a metody.