Dnešní technologie je díky krystalům považována za magii

Nemusíte být zrovna ostřílený okultista, abyste doma vlastnili sbírku kamenů, ale talisman bychom měli mít všichni. Je to věc, do které můžeme vložit svou naději, tužbu i přání. Jsou kameny, které nám do života umí vnést ochranu. Jedná se zejména o černý turmalín.

Nemáte sami sebe dostatečně rádi? Pak sáhněte po odrůdách růžového křemene. Hojnost přinese žlutě zářící krystal jménem citrín. Je na vás, co ve svém životě potřebujete změnit. Plno kamenů také úžasně funguje proti úzkostem a naopak dokážou vnést klid, relaxaci a jasnost.

Rituály s léčivými kameny lze vypozorovat již u domorodých kultur. Nárůst popularity stoupá i s oblibou nošení léčivých krystalů jako šperků.

Koncept krystalů, proč jsou mocné?

Krystaly jsou vlastně přirozeně se vyskytující skalní útvary ceněné pro svůj jedinečný tvar, texturu a zářivost. Starověké civilizace začlenily krystaly do každodenního života. Integrovaly je do rituálů, medicíny a dokonce i kosmetických rutin. Egypťané si mysleli, že růžový křemen pomůže nositeli vypadat mladě.

Dnes se kameny začleňují i tam, kde bychom to možná nečekali. Plno produktů dnešní technologie je v jisté míře uplatňuje – od satelitů, mobilních telefonů, televizí, počítačů až po luxusní hodinky. Krystalové komponenty mají totiž schopnost převádět elektrické impulzy. Díky tomu nabývají i jejich optické vlastnosti.

Jejich úloha nezná mezí, vezměte si např. diamant a jeho prášek. Kdo by řekl, že se dá využít pro kosmetické účely? Diamant se stal symbolem věčné lásky, a proto je rovněž oblíbeným kamenem pro zásnubní prsteny. Můžete si však vybrat levnější varianty, všechny minerály jsou silné a mají svou nezastupitelnou energii. Použití krystalů vás pomůže nasměrovat i k vašemu vysněnému cíli. Více se dozvíte na magieprirody.cz.