Nejlepší hodinky pro maminky

Některé ženy mají obrovský strach z toho, že po porodu svého potomka ztratí šarm a krásu. To je však naprostá hloupost, protože právě po přivedení dítěte na svět jste pro muže mnohem atraktivnější. Možná už nebudete mít tolik času na sebe a líčení, ale to přeci neznamená, že si nemůžete pořídit několik stylových doplňků. K nim bezpochyby patří i pěkné hodinky, které by měla mít každá z vás.

Proč nosit hodinky?

Ruce jsou při konverzaci s druhým člověkem hned druhým místem, kam se podíváme. Krásnými hodinkami si tak můžete druhou stranu nenásilně získat. To však není jediným benefit nošení hodinek. Pěkné dámské hodinky totiž podtrhnou jak vaše charisma, tak i osobnost. Na lidi kolem vás tak uděláte daleko lepší dojem, než kdybyste si pořídili levné plastové hodinky ze supermarketu. Jako maminka byste ale měla dbát především na praktičnost.

Po porodu nemusíte být šedá myška

I když je mateřství neskutečně náročné, přesto ze sebe nemusíte dělat šedivou myšku. Čas od času se hoďte do gala a vyrazte do společnosti. Jako doplněk zvolte luxusní hodinky Diesel, které jsou velice elegantní, ale přitom svérázné. Během vteřiny vás přemění z šedivé myšky na neskutečnou kočku, za kterou se budou i o mnoho let mladší muži otáčet. Hodinky Diesel ale pouze nesledují poslední módní trendy. Jdou si vlastní cestou, takže si buďte jistí, že vaše ciferníky jen tak někdo mít nebude.

Chcete ještě o něco luxusnější doplněk?

Jestliže byste chtěla vypadat jako světoznámá topmodelka, tak byste si měla pořídit hodinky Guess. Tato americká značka s význačným francouzským šarmem zahrnuje ve svých kolekcích speciální modely pro džínové outfity. S hodinkami Guess můžete být sexy každou vteřinu běžného dne. Jedny hodinky ale dostatečně dobře nedokážou vyjádřit váš charakter, a proto klidně sáhněte po více modelech.

I jako maminka byste měla dbát o svůj zevnějšek. Kvalitní značkové hodinky z vás za pár vteřin udělají sexy kočkou hodnou světového předváděcího mola.