Moderní konferenční židle zajistí výbornou atmosféru nejen v pracovně

Spousta z nás má svou vlastní kancelář v sídle firmy, nebo útulnou pracovnu v rodinném domě, odkud podnikáme. Pokud k vám chodí alespoň tu a tam obchodní partneři, klienti, nebo vaši zaměstnanci, je nutné je někde posadit. Ideální je, když na pracovní stůl navazuje stůl menší, u něhož je konferenční židle, nebo rovnou dvě, a tam si může případná „návštěva“ sednout. Stoly k sobě mohou naléhat tak, že tvoří písmeno „L“, nebo písmeno „T“. 

Levné konferenční židle

Nemusíte se bát, že by vás nové konferenční židle vyšly draze. Kupříkladu na Sg-nabytek.cz nabízí kvalitní zboží za velmi příznivé ceny. Díky tomu si můžete krásnou, pevnou, stabilní konferenční židli koupit už za cenu 829 Kč. Je dřevěná s kovovou konstrukcí, ekologická, velmi dobře se udržuje a má dlouhou životnost. Ideální je i pro ty, k nimž chodí zaměstnanci, kolegové nebo „hosté“ v montérkách a nebývají vždy čistí.

Za 935 Kč právě teď koupíte i modrou plastovou židli ISO, která je zlevněna o 44 % z původní ceny 1 683 Kč. Je tvarovaná, nestudí, má výbornou nosnost. Napadlo vás, že i židle mohou podtrhovat vaše firemní barvy?

Konferenční židle můžete použití i pro vybavení čekárny, zasedací místnosti, do míst, kde probíhají akce s početným množstvím osob, a potřebujete židle stohovatelné… I takové se totiž dají najít.

Pořádek v kanceláři a pracovně

Když k vám hosté na pár minut nebo i hodinu, dvě dorazí, měli byste jim nabídnout prostor k odložení si kabátu, bundy, saka. Samozřejmě, opěradlo se nabízí, ovšem lepší je mít alespoň nástěnné věšáky, které nezabírají místo v prostoru, přesto jsou funkční. 

V případě, že máte u kanceláře terasu, je skvělé koupit zahradní nábytek a schůzky, kdy jen to jde, absolvovat venku. Obchodní schůzky i příp. čas, který je volnější a s obchodními partnery nebo zákazníky vás sbližuje, je venku strávený doslova nezapomenutelný. Odlišíte se od jiných firem.