Jak hledat a nakupovat nemovitosti v Itálii?

Přemýšleli jste nad tím, jaké by to bylo vlastnit nemovitost v Itálii? Jde o skutečně krásnou zemi a nikde není psáno, že musíte zbytek života strávit tam, kde jste se narodili. Pokud vás Itálie láká, můžete si zde nemovitost snadno koupit. Itálie láká na příjemné klima i obyvatelstvo, na moře, krásné památky, umění a samozřejmě také na nejlepší kuchyni na světě. Níže si představíme nejjednodušší cestu k italským nemovitostem.

Pořízení italských nemovitostí

Na celém území Itálie se nachází nespočet nemovitostí, které mohou být vaše. Ne každému se chce kvůli tomu jezdit do Itálie a obcházet jeden dům za druhým. Naštěstí existuje i snadnější způsob a tím je specializovaný realitní portál italicahomes.com/cs. Naleznete zde nemovitosti z celé Itálie. Na webu můžete listovat jako v katalogu a prohlížet si nespočet nemovitostí, které nezahrnují jen domy, vily a byty, ale také pozemky, komerční objekty a celé farmy.

Můžete si tak pořídit třeba domek ve vaší oblíbené lokalitě, mnoho lidí takto hledá nemovitosti v Toskánsku (Immobilie in der Toskana). Nemovitosti můžete hledat v přehledně rozdělených kategoriích, s pomocí mapky a také za pomoci konfigurátoru, kde zadáte kritéria hledání. Jednotlivé nabídky zahrnují podrobné informace, cenu i mnoho fotografií.

Jelikož nemá většina lidí s nákupem nemovitostí v zahraničí žádné zkušenosti, web je také zdrojem všech potřebných informací. Dozvíte se zde vše potřebné o nakupování nemovitosti v Itálii, najdete zde blog se zajímavými články i sekci FAQ, kde naleznete odpovědi na často kladené otázky. Pokud vám nějaká nemovitost v Itálii padne do oka, stačí portál kontaktovat a realitní specialisté vám zprostředkují prodej nemovitosti i veškerý servis kolem. Na web se samozřejmě můžete obrátit i tehdy, pokud budete mít jakékoliv dotazy.