Hledáte stroje pro venkovní úklid? Oslovte společnost UNIKONT

Společnost UNIKONT nabízí široké portfolio úklidové techniky předních světových výrobců. Patří mezi ně značky HAKO, MULTICAR, WIELAND, RIBO nebo GHIBLI. Všechny stroje poskytují vysokou kvalitu a velmi snadnou obsluhu. Díky tomu jsou velmi efektivní a také dosti žádané. Kompletní portfolio naleznete na stránkách https://www.unikont.cz/. Společnost nabízí jak vnitřní, tak i venkovní úklidovou techniku.

Multicary pro každého

Venkovní úklidová technika značky Multicar je velmi oblíbená. Tato značka je známá také pod názvy Multikar či Mutikára. Jedná se o německou značku kompaktních nosičů nástaveb a transportérů, která se na trhu s úklidovou technikou objevuje již velmi dlouhou dobu. Poskytuje dokonalou kvalitu a výkonnost. Ty se zakládají na dlouholetých zkušenostech. Jedná se o absolutní jedničku na trhu s malými nosiči komunálních nástaveb a to jak u nás, tak i za hranicemi. Společnost Unikont Group s.r.o. je výhradním dovozcem lehkých užitkových vozidel této značky pro ČR. Ta má svůj výrobní závod v německém Waltershausenu.

Unikont Group s.r.o. úzce spolupracuje s našimi i zahraničními výrobci nástaveb a díky tomu může nabídnout celou řadu různých variant určených pro celoroční užívání. Uplatní se především v oblasti komunální, v zahradnictví, stavebnictví nebo při likvidaci odpadu. Značka Multicar je robustní řešení i pro práce velmi těžké. Volit můžete mezi stovkou různých druhů nástaveb.

V současné době v nabídce naleznete tři různé typové řady:

  • Multicar M27 Compact – to jsou vozidla s parametry transportérů a nosičů nástaveb. Mají vysoký přepravní výkon, jsou obratné při manipulaci.
  • Multicar M31 – tady se jedná o kompaktní nosiče nástaveb a transportéry.
  • Multicar M29 – představují úzkorozschodné nosiče nástaveb a transportéry.