Bezzápachový koš je nepostradatelnou výbavou pro miminka

Bezzápachový koš ochrání prostor, kde vaše miminko přebalujete, od nežádoucích bakterií, virů a nepříjemného zápachu. Koš na plenky můžete vybírat hned z několika různých designů.

Proč je bezzápachový odpadkový koš nepostradatelnou výbavou pro miminka?

Přebalování miminka je občas náročné. Koš na plenky vám usnadní spoustu práce a času s vynášením odpadků, zvláště v panelovém bytě. Usnadněte si práci a věnujte se naplno svému drobečku. Díky inovativnímu bezzápachovému koši s těsnícím kroužkem na víku a ovládáním jednou rukou, se snadno zbavíte použité plenky. Navíc lze tento koš použít i jako prádelní koš na látkové plenky. Díky všestrannému použití šetříte nejen životní prostředí, ale také máte možnost prát plenky pohromadě, bez nepříjemného zápachu.

Koš na plenky se stane nepostradatelnou výbavou každé výbavy pro miminka. Vyniká skvělým designem, který se bude hodit do každého dětského pokojíčku. Díky patentované technologii v sobě udrží nepříjemný zápach z použitých jednorázových i látkových plen.
Do koše na dětské pleny se dají použít parfémované pytle na plenky i klasické odpadkové pytle. Koš lze použít na jednorázové papírové plenky i klasické látkové pleny, které z něj snadno přemístíte do pračky. Praktický pomocník vám pomůže udržet doma hygienické čisté a voňavé prostředí.
Koše na pleny se jednoduše ovládají. Vložením použité plenky do otvoru a otočením rukojetí spadne plenka do pytle. Použité plenky tak lze zcela jednoduše oddělit od ostatního odpadu ve vaší domácnosti a budou vždy hygienicky připraveny k recyklaci.

Proč používat bezzápachové koše na pleny?

Bezzápachový odpadkový koš na plenky se stává velmi oblíbeným doplňkem nejen v domácnostech s miminkem, ale také například ve zdravotnictví. Celosvětově patentovaný systém s hermeticky uzavřeným víkem je kompletně mechanický, přátelsky uživatelský a lze jej používat bez jakýchkoliv chemikálií, tekutin, impregnovaných pytlů nebo dokupování kazet.
Jakmile jsou odpadky vloženy do koše na použité pleny, materiál je dokonale izolován od okolí a z pytle neuniká žádný nepříjemný zápach. Díky speciálnímu těsnícímu kroužku zůstávají bakterie i pach v odpadním pytli ve spodní části koše. Velikost otvoru je vhodný pro všechny druhy a velikosti inkontinenčních odpadových materiálů.

Hlavní výhody bezzápachového koše

• Bez zápachu, virů a bakterií
• Jednoduše obsluhovatelný
• Vhodný pro běžné pytle na odpadky
• Snadná údržba a méně častá frekvence vynášení
• Vhodný i jako prádelní koš na látkové pleny

Díky bezzápachovému koši bude vaše domácnost vždy hygienicky čistá. Krásný design zapadne do každého interiéru. Vyberte si svůj koš na použité pleny z různých velikostí a dopřejte sobě i svému miminku maximální komfort při přebalování.