Když do vztahu zasáhnou intimní problémy partnera

Když jsou muž a žena ve vztahu, sex je obvykle běžnou součástí jejich společného života. Sex pomáhá vztah utužovat, je to i společná radost, které si mohou oba užívat. Pohlavní styk je však také nutnou potřebou a to je potřeba si uvědomit, člověk se stane závislým na intimním potěšení a když pak přijde jeho absence, nikdy to nevěstí nic dobrého. U mužů se s postupem věku často stává, že začne klesat jejich libido, zhorší se stav prostaty a erekce už není tak kvalitní, jako dříve.

Jak tento problém řešit?

Problémy s erekcí rozbily už mnoho vztahů, protože si partnerka často začala hledat náhradu někde jinde nebo se cítila zkrátka neuspokojená. Z hlediska psychiky je pro erekci zapotřebí, aby byl muž psychicky v pohodě, protože stres, vyčerpání a starosti nijak nepomohou. Z dlouhodobých faktorů je nejdůležitější držet si štíhlý pas, pravidelně cvičit a zdravě jíst. To pomůže s tím, aby byly cévy průchodné a k intimním partiím mohlo proudit dostatečné množství krve. Vhodné jsou také doplňky stravy zaměřené na intimní zdraví, například Merlix, ty dlouhodobě pomáhají udržet lepší intimní zdraví a libido.

Když problém přetrvává

Ve vztahu je vždy důležitá komunikace. Naučte se mluvit i o intimních problémech, jedině tak se mohou vyřešit. Erektilní dysfunkce trápí mnoho mužů a základem je vždy návštěva urologa. Ten vás krátce vyšetří a rychle přijde na problém. Často předepíše prášky na erekci, obvykle Viagru, Cialis nebo různá generika. Někteří muži k urologovi nechtějí a tak si kupují bez předpisu podobné látky od zahraničních výrobců, známý je třeba indický lék Kamagra. Návštěva urologa je však nejlepším krokem a je jedno, jestli je vám 30 nebo 60. Urolog je zvyklý řešit intimní potíže a kromě důležitých léků na předpis vám může dát i celou řadu cenných rad. Intimní problémy řešte včas a zajisté se brzy dočkáte opětovného vzplanutí vašeho intimního života.