Potisk reklamních předmětů za přijatelné ceny

Každý podnikatel ví, že reklama je nejlepší způsob, jak o sobě dát vědět. Pokud hledáte přijatelný způsob, kterým potěšit své zákazníky stávající i ty nové, darujte jim nějakou drobnost, která jim vás vždy připomene. Může to být třeba propisovací tužka nebo kapesní kalendářík s vaším logem a kontaktními údaji.

Na koho se obrátit?

Kvalitní tisk za přijatelné ceny, krátké dodací lhůty a individuální přístup ke každé zakázce nabízí ABC tiskárna. Jedná se o rodinnou tiskárnu, která působí na trhu již velmi dlouhý čas. Nasbírala řadu cenných zkušeností, které se nyní odrážejí v nabídce i poskytovaných službách. Veškerou výrobu zajišťuje ve vlastních prostorách, které si vybavila moderními tiskařskými technologiemi a grafickým studiem, které používá moderní grafické programy.

Drobnosti, které potěší

Kromě klasických tiskovin si zde můžete objednat třeba kapesní kalendáříky nebo propisky s potiskem. Tyto drobnosti potěší každého vašeho zákazníka.

  • Reklamní propisky a tužky

Jedná se sice o dárky tradiční, nicméně potřebné. Vzhledem k tomu, že ABC tiskárna provádí potisk za velmi nízké náklady, můžete si těchto drobností objednat velké množství. Vybírat si můžete různé varianty – klasické tužky, ekologické, kovové nebo plastové propisky.

I v době digitálních technologií patří kapesní kalendářík mezi šikovné pomocníky. Kromě toho, že jej máte vždy po ruce, můžete si jej nechat potisknout vaším logem a kontaktními údaji. Kromě klasického kalendáříku papírového si můžete objednat jeho laminaci. Eleganci pak dodají zakulacené rohy.

Reklamní plachty a bannery

Reklamní plachty a bannery zajistí dokonalou prezentaci. Pokud budete mít zájem o tisk bannerů, neváhejte se obrátit na ABC tiskárnu. S grafickým návrhem vám pomohou profesionální grafici a tiskárna pak zajistí kvalitní a trvanlivý tisk. Vybrat si můžete různé druhy materiálů. Veškeré informace naleznete na stránkách e-abctiskarna.cz.